תהליך רכישת הנכס

תהליך רכישת הנכסלקוחות רבים המבקשים להשקיע בנכס מניב בארה”ב ובגלל זה חשוב למצוא חברת נדלן שיכולה להיות באופן צמוד לאורך כל התהליך, ללא צורך להתרוצץ או ללכת לאיבוד בסבך הבירוקרטי. חברת שדואגת לכל שלב ומוודאת שהדברים מתבצעים כמו שצריך.

בחירת חברת הנדלן שנעבוד איתה

אין ספק שחשוב לדעת כמה שיותר פרטים על חברת השקעות נדלן שתעבוד בשביל הצלחת ההשקעה. בשלב הראשון מקבלים הצעות של נכסים לרכישה מתוך מבחר בתים שאיתרנו כנכסים בעלי פוטנציאל רווח גבוה.
במקרים מסוימים חברת הנדלן  השביחה את הבתים  לאחר הרכישה ושיפצה באופן מלא ומוקפד, על פי כל תקני העירייה המחמירים ובסטנדרט גבוה.
הלקוח בוחר את הנכס שברצונו לקנות ורוכש את הבית מחברת נדלן כשהוא נקי מכל חוב או שיעבוד.
הבית נרשם על שמו של הרוכש בספרי האחוזה וגם במחלקת הנכסים במחוז של המידנה בארה”ב. הלקוח מקבל לידיו נסח טאבו (DEED), מלווה ב – Title-Insurance המבטיח באופן מוחלט את הבעלות על הנכס שנרכש כשהוא חופשי מכל חוב, שיעבוד, עיקול או תביעה כנגדו.

איתור שוכרים מתאימים לנכס

בהמשך חברת הנדלן מאתרת שוכרים מתאימים לנכס ומקפידה שיהיו שוכרים ראויים ואמינים. היא מחתימה אותם על הסכם שכירות מטעם הלקוח ומעבירה לחשבונו מדי חודש את דמי השכירות, בניכוי מיסי עירייה, ביטוח מקיף לנכס ודמי ניהול.
במידה וללקוח אין חשבון בנק אמריקאי, יש חברות שמסייעת בפתיחת חשבון בנק בארה”ב, אליו יועברו סכומי הרכישה ואליו יופקדו מדי חודש דמי השכירות.
חברת הנדלן ממשיכה לתחזק את הנכס גם לאחר המכירה ולבצע בו את כל התיקונים הנדרשים במהלך תקופת ההסכם עם הלקוח. החברה מתחייבת להעביר באופן קבוע את דמי השכירות החודשיים בהתאם לחוזי הניהול, גם אם השוכר לא שילם, פיגר בתשלומים או עזב במפתיע.

חברת נדלן שמאמינה בנכסים שלה וביכולותיה המקצועיות, יכולה להעניק ללקוחותיה תהליך שכולו מיועד להקל ולהפוך את ההשקעה בנכס מניב בארה”ב לתהליך פשוט ורווחי.