פרופיל חברה

פרופיל חברהחברת UMU הינה חברה בין לאומית העוסקת בהשקעות בנדל”ן מניב בארה”ב.

החברה הוקמה על ידי 4 יזמים ישראלים שחלקם פועלים בתחום הנדל”ן בארה”ב משנת 1999 ולהם היכרות מעמיקה עם אופיו של השוק המקומי והצרכים שלו. לצוות החברה צורף שותף אסטרטגי שהינו ברוקר (broker) נדל”ן אמריקאי, גם לו ניסיון של מעל עשור בתחום הנדל”ן האמריקאי.

בתהליך עבודתנו אנחנו מציעים ליווי מלא בכל שלב ושלב: אנחנו מאתרים ורוכשים את הנכסים, משביחים אותם בתהליך מקצועי וצמוד תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ולאחר מכן משכירים אותם.

גם לאחר הקנייה אנחנו נשארים בתמונה וממשיכים לנהל את הנכס, על ידי סינון שוכרים ומציאת שוכרים מתאימים, רכישת כיסוי ביטוחי, תשלום מיסי עירייה, תחזוקה שוטפת של הנכס, בדיקות תקופתיות של הנכסים המושכרים ותיקוני שבר במידת הצורך. חשוב לדעת שנדלן בארצות הברית זה לא אותו דבר כמו השקעות נדלן ביוון והשוני הוא גדול.
חברת UMU מתמחה באיתור, קנייה, השבחה וניהול של נכסי נדל”ן מניבים למגורים בארה”ב.

חברת UMU מתמקדמת בשוק הבתים הפרטיים למגורים (Single-homes) בקולומבוס אוהיו. מטה החברה גם הוא נמצא בקולומבוס אוהיו.

לרשות לקוחותיה מעמידה החברה ניסיון רב בתחום הנדל”ן בארה”ב, רשת קשרים ענפה, הכרות עמוקה עם השוק ויכולת לאתר את השקעות אטרקטיביות .

UMU מלווה באופן צמוד את לקוחותיה, החל משלב איתור הנכס וכלה בניהול ותחזוקת הנכס. יכולותיה המקצועיות הופכות את התהליך כולו לפשוט וקל עבור הלקוחות כולל איתור הנכסים, רכישתם, השבחה שלהם תוך הקפדה על רמות ביצוע וגימור טיפול בכל נהלי הבירוקרטיה, איתור שוכרים מתאימים ואמינים, החתמתם על חוזי שכירות והמשך ניהול ותחזוקת הנכס באופן שוטף. לחברת UMU רישיון לניהול נכסים (Property Manangement).

UMU רוכשת את הנכסים לחזקתה ולאחר מכן מוכרת אותם ללקוחותיה, היא איננה מתווכת! היא מאמינה בנכסים שבבעלותה וסומכת על מקצועיותה וניסיונה על מנת להציג ללקוחותיה נכסים איכותיים. את הנכסים היא בוררת בקפידה ולוקחת אחריות מלאה, תוך שמירה על אמינות ועל שקיפות בכל שלב ושלב.

UMU קיבלה החלטה אסטרטגית להתמקד בקולומבוס, אוהיו, מתוך היכרות עם שוק הנדל”ן האמריקאי. העיר עמדה בטלטלות הכלכליות של המשבר הנוכחי וחוותה אותו בפגיעה מינורית בלבד. בעיר נוכחות משמעותית של חברות רב לאומיות כגון: בנקים חברות ביטוח ומזון. היא נהנית מהגירה חיובית ומאחוז גבוה של שוכרי דירות, בין היתר בשל היותר היותה עיר אוניברסיטאית גדולה (Ohio State University) כ-110 אלף סטודנטים בעיר. כל אלה הופכים אתה למוקד חכם ואפקטיבי להשקעות נדל”ן, שחברת UMU מציגה ללקוחותיה.