אפיקי השקעה מניבה

אפיקי השקעה מניבהאחרי המשבר שהוריד את מחירי הנדל”ן בחלק מהמקומות לכחצי מחיר ואף מתחת משקיעים מכל העולם התחילו לחפש לרכוש בתים בארצות הברית. לכך, ובארה”ב כולה קיימת תחושה של מכירת חיסול… הזדמנויות אטרקטיביות ברמה כזו לא היו מעולם.
לא הייתה אף פעם תקופה דומה באמריקה, שבה ניתן היה לאתר כל כך הרבה הזדמנויות מעניינות עם תשואות דו ספרתיות וברמות סיכון כה נמוכות יחסית לכל אלטרנטיבה אחרת, ויש הרבה ישראלים שמבינים את זה” מוסיף רוני.

הישראלים אוהבים להשקיע בנדל”ן בארה”ב

אנחנו הישראלים מחפשים אפיקי השקעה כל הזמן, ואילו האמריקאים מתקשים כיום לקבל משכנתאות ועוד בריביות גבוהות בהרבה משלנו. מחנק האשראי שלהם הוא ההזדמנות שלנו כבעלי מזומנים – כך נוצר מצב של צירוף נסיבות המעודד ישראלים להשקיע את עודפי הנזילות שלהם, ואפילו לקחת מימון זול ולרכוש נכסים מניבים באמריקה.
היו תקופות שגם השקעות נדלן ברומניה היו טובות מאוד ולא מאת ישראלים קנו דירות להשקעה שם.
המטרה שלנו בפיתוח המודל הייחודי בישראל, היא להתאים את “המוצר” שהוא בית פרטי ומרווח במקום טוב שמהווה את “התגשמות החלום האמריקאי”, באופן הכי קרוב לצרכיו של המשקיע הישראלי ע”מ שייהנה מהשקעה מניבה ובעיקר רגועה, ולתת לכסף לעבוד בשבילו בשקט.

תוכניות השקעה נכונות מבטיחות רווחים

התכנית מבוססת על כך שלכל נכס שהמשקיע הישראלי קונה, אנו משדכים לו כבר במעמד הקנייה שוכר ורוכש אמריקאי פוטנציאלי אשר משלם במיטב כספו על מנת לקנות אופציה לרכישת הבית בתוך זמן נקוב (בדרך כלל עד שנה) ובמחיר ידוע ומוסכם מראש. בזכות זאת יודע המשקיע להעריך מראש מהו התזרים השוטף, מהי התשואה הכוללת הצפויה על כל ההשקעה, וכמה זמן זה אמור לקחת”.
צריך להבין שהמצב בארה”ב שונה ממדינה למדינה, ולא כל מדינה או אפילו מחוז, נפגעו באותה המידה. כמו כן, לא בכל מדינה כדאי להשקיע בגלל רמות הביקוש השונות, מוקדי האבטלה, חוקי המיסוי המקומי ועוד. “אנחנו לוקחים בחשבון פרמטרים רבים בפיתוח המודלים, ומעדכנים אותם באופן שוטף בהתאם להתפתחויות בשווקים כך שהמשקיע נהנה מפירות של מודל שנבחן ומוכיח את עצמו לאורך תקופות ארוכות” מציין לאור.